Halk Ekmek

Satış Noktalarımız

Ankara Büyükşehir Belediyesi Önü Satış Yeri

Ankara Halk Ekmek Fabrikası, Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve belediyeye gelen vatandaşlar için Büyükşehir Belediye binasının önüne Satış Mağazası açarak Satış Mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Açılışı 17.12.2014 Çarşamba günü yapılan Satış Mağazasında vatandaşlara ve belediyenin çalışan personeline gün boyu taze ekmek ve çeşitleri ile sıcak simit poğaça satışı yapılacak. Yerinde pişirilen simit ve poğaçalar ile çay eşliğinde sıcak ve taze sunumlar gerçekleştirilecek.

Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Sayın Ali İlkbahar tarafından açılışı yapılan Satış Mağazası sabah 07 ile akşam 17.30 arası çalışacak olup her türlü ekmek ve çeşitleri ile sıcak simit ve poğaçanın taze sıcak şekilde satışı yapılacak.Yerinden dolayı yakın çevresinde simit poğaça vb. ürünlerin satışı olmayan belediye binasının, ön kısmına açılan bu satış mağazası ile hem personel istediği anda sıcak çayı ile birlikte sıcacık simit ve poğaça alabilecekler hem de akşam iş çıkışı taze, hijyenik, doğal ve sağlıklı Ankara Halk Ekmek çeşitlerinden alarak evlerine gidebilecekler. Ankara Büyükşehir Belediyesine gelen vatandaşlar da evlerine ekmek alıp götürmenin yanısıra sıcak çay eşliğinde dumanı üzerinde simit yada poğaça yiyebilecekler. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Ankara Halk Ekmek Satış Mağazası hijyenin yanı sıra güler yüzlü personeli ile büyük memnuniyet uyandırdı.

Adres :

Emniyet Mah. Hipodrom Cad. No:5/1 Yenimahalle/Ankara

Top